• صفحه نخست
 • معرفی موسسه
 • نشان طیب
 • خدمات الکترونیک
 • اخبار
 • همکاری با ما
 • ارتباط باما
  • مدیریت کاربران

   مدیریت دسته بندی

   مدیریت محصولات

   مدیریت سازمان

   مدیریت واحد صنفی

   مدیریت صیانت

   زنجیره محصولات طیب

   مدیریت نظرات کاربران

   مدیریت چک لیست ها

   گزارش چک لیست ها

   مدیریت عنوان تب ها

   مدیریت شبکه همکاران

   مدیریت فایل ها

   پروفایل

   چک لیست های تکمیل شده

   طرح ها و پروژه ها

   سامانه ارزیابی کیفیت

   برای ارزیابی کیفیت و رتبه بندی محصولات و در نتیجه اعطا، تمدید یا لغو نشان طیب، سامانه ارزیابی کیفیت در نظر گرفته شده است که می تواند از سه زاویه محصول را ارزیابی کند، برای هر زاویه دید یک ضریب تأثیر در نظر گرفته شده است و امتیاز حاصل از آن به صورت دوره ای در سامانه مرکزی اعمال و رتبه کیفی محصول بر اساس آن تعیین می شود.

   مطالعه بیشتر

   نان طیب

   بدون شک نان را می‌‌توان یکی از مواد غذایی متداول هر فرد در وعده‌‌های غذایی روزانه به ویژه در ایران در نظر گرفت.با توجه به آمارهای منتشره از سوی مسئولین حوزه آرد و نان کشور، حدود 10% از نان تولید شده در کشور به صورت دورریز تبدیل به ضایعات می‌شود. از این رو تولید نان با کیفیت، سالم و استاندارد بسیار حایز اهمیت می‌‌باشد.

   مطالعه بیشتر

   سازمان طیب

   تحلیل فرایندی و سیستمی (با دید تمدنی) آیات قرآن کریم مبانی، اصول و ویژگی‌های کلی یک سازمان متعالی و استاندارد را ارائه می‌دهد. مدلسازی دانشی است که با ایجاد تناظر بین مؤلفه های یک سیستم واقعی و یک سیستم ساده تر از آن امکان مطالعه، تحلیل و پیش بینی رفتار سیستم واقعی را فراهم می کند. در این دانش با بررسی رفتار سیستم مدل نسبت به برخی متغیرها و...

   مطالعه بیشتر

   معماری منازل مسکونی طیب

   خانه به عنوان نمونه کوچکی از فرهنگ و تمدن در نظر گرفته می‏شود؛ قدرت و استحکام بنیان خانواده و خانه به معنی استحکام جامعه و شور و اشتیاق در زمینه‏ های فرهنگی و تمدنی آن جامعه خواهد بود.

   مطالعه بیشتر

   انیمیشن طیب

   کودکان و نوجوانان به دلیل تقلیدپذیری و تلقین‌پذیری بالا و قدرت تعقل و تجزیه و تحلیل پایین، در قبال پیام‌های رسانه بسیار منفعل عمل می‌کنند. در این بین، انیمیشن به عنوان یک رسانه بسیار جذاب و...

   مطالعه بیشتر

   مؤسسه کیفیت رضوی با هدف ارتقای کیفیت سبک زندگی بر اساس معیارهای اسلام ناب محمدی در اردیبهشت 1397 تأسیس شد. مؤسسه این هدف را از طریق طراحی الگوهای ارزیابی کیفیت و رتبه بندی بر اساس مبانی اسلام و تجاری‌‌سازی نشان طیب به‌عنوان برترین نشان کیفیت پیگیری می‌کند؛ طیب نشانی است که به کالاها و خدمات متقاضی و واجد شرایط اعطا می‌شود.

   دفتر مشهد : مشهد مقدس بلوار سجاد تقاطع جانباز ساختمان روزنامه قدس طبقه دوم موسسه کیفیت رضوی

   دفتر تهران : شهرک غرب، میدان صنعت، بلوار خوردین، بعد از چهارراه هرمزان، پلاک 5، سازمان اقتصادی رضوی

   راهنمای ثبت نام

   آستان قدس رضوی

   سازمان اقتصادی رضوی

   05137636690

   09156621493

   rqi@razavi.ir

   ثبت نام در سامانه طیب