موسسه کیفیت رضوی

پیشرو و پیشران در راستای استاندارد سازی سبک زندگی اسلامی و الگوسازی از حیات طیبه

معرفی موسسه معرفی نشان طیب
جدیدترین مطالب
بهره‌وری انرژی در معماری سنتی
۴۹

بهره‌وری انرژی در معماری سنتی

سبک معماری تجلی یک فرهنگ است، به این صورت که در هر نوع فرهنگ با توجه به آداب و رسوم مردمان آن، سبک خاصی از طراحی‌های خانه و معماری‌های داخلی انجام می‌شود. به عنوان مثال به دلیل اهمیت داشتن حریم خانه در فرهنگ ایرانی و اسلامی، از گذشته خانه‌های ایرانیان دارای اندرونی و بیرونی بود.

حماسه 9 دی
۲۷

حماسه 9 دی

نهم دی ۸۸، حادثه کوچکی نیست بلکه آن حرکت عظیم و ماندگار مردمی، شبیه حرکت بزرگ ملت در روزهای اول انقلاب است و باید تلاش شود در سالگرد این حماسه، حرف اصلی ملت ایران، یعنی حرکت در سایه دین و تحقق وعده‌های الهی تبیین شود.

طبیعت در خانه
۳۳

طبیعت در خانه

بهره‌گیری از طبیعت برای سلامت روح و روان یکی از بهترین ملاک‌های خانه‌ای خوب با معماری دلنشین است. در مـعماری سنتی ایرانی_اسلامی، ارتباط با عناصر طبیعت به وضوح دیـده مـی‌شود. در حقیقت حیاط در شکل دهی خانه‌های درون‌گرا، ارتباط اهل خانه را با طبیعت حفظ می‌کند.

تفاوت نشان طیب با نشان حلال؟!
۴۲

تفاوت نشان طیب با نشان حلال؟!

نشان حلال مالزی را حتما می شناسید، به نظر شما چقدر زمان صرف شد تا کشور مالزی احکام رساله ای را تبدیل به استاندارد حلال کند و این نشان را گسترش بدهد؟ موسسه کیفیت رضوی در حال تدوین استانداردهای طیب و گسترش نشان طیب می باشد، آیا تفاوت نشان طیب را با نشان حلال می دانید؟

خواص نان سبوس دار
۵۱

خواص نان سبوس دار

یکی از راه‌های زندگی سالم و تندرست، تهیه یک برنامه غذایی سالم هست که موجب سلامت جسم و روان شما و خانواده‌تون میشه. این برنامه غذایی باید از تمام موارد اولیه و ضروری که برای بدن شما لازم هست برخوردار باشه. اولین گروه از شش گروه مواد غذایی اصلی، نان و غلات هستند.

بچه های خلاق
۳۷

بچه های خلاق

دوست داری بچه ات یه آدم خلاق باشه؟ یه نوزاد وقتی به دنیا میاد هیچ شناختی نسبت به محیط اطرافش و جهان نداره و تنها زمانی میتونه کمی فراتر از اعمال غریزی‌اش رفتار کنه که بزرگتر بشه و بفهمه اسباب بازی چیه و بعد اون رو طلب کنه یعنی تا زمانی که اصلا ندونه عروسک یعنی چی، درکی در موردش نداره که بخواد اون رو طلب کنه!

تقدیر از نانوایان برگزیده طرح رتبه بندی مراکز پخت نان
۳۴

تقدیر از نانوایان برگزیده طرح رتبه بندی مراکز پخت نان

در اولین جشنواره محصولات و کسب و کارهای طیب که در حرم مطهر رضوی برگزار گردید از نانوایانی که در طرح رتبه بندی مراکز پخت نان موسسه کیفیت رضوی شرکت کرده بودند و حائز رتبه های برتر گردیده بودند با لوح تقدیر، تندیس طیب و جوایز نقدی تقدیر به عمل آمد.

مسکن باید طیب باشد!
۴۲

مسکن باید طیب باشد!

آنچه ساختار و شکل یک خانه را می سازد بینشی است که هر جامعه از زندگی آرمانی دارد بنابراین محیطی که مطلوب انسان است حاصل برآیند نیروهای اجتماعی و فرهنگی است. نقطه اصلی کالبد یک شهر خانه محسوب می شود. اهمیت موضوع از آن جهت است که خانه های هر منطقه و هر فرهنگ باید با خصوصیات همان فرهنگ همخوانی داشته باشد.

کار عجیب مدیر تولید نان رضوی!
۴۴

کار عجیب مدیر تولید نان رضوی!

دکتر محمد مهدی برادران معاون امور شرکت ها و مجامع سازمان اقتصادی رضوی در اولین جشنواره محصولات و کسب و کارهای طیب که در 19 آبان ماه 1398 برگزار گردید به بیان خاطره ای از تعهد مدیر تولید شرکت نان قدس رضوی در یکی از سخت ترین لحظات زندگی وی پرداخت.

مدیریت برند، تبلیغات و صیانت حقوقی از برند رضوی در سطح ملی و بین‌المللی
۶۴

مدیریت برند، تبلیغات و صیانت حقوقی از برند رضوی در سطح ملی و بین‌المللی

نشست «مدیریت برند، تبلیغات و صیانت حقوقی از برند رضوی در سطح ملی و بین‌المللی» به همت موسسه کیفیت رضوی برگزار شد. این نشست که صبح امروز با حضور مدیران عامل شرکت‌ها و موسسات اقتصادی آستان قدس رضوی در محل سازمان اقتصادی رضوی برگزار شد به استراتژی‌های برند در مجموعه‌های اقتصادی آستان قدس رضوی می‌پردازد.

پر بازدیدترین ها