نشان طیب

نشان طیب، نشانی است که با استفاده از اصول علمی و استانداردهای کاربردی و بر مبنای الزامات و آموزه‌های دین مبین اسلام طراحی شده و معطوف به ارزیابی و رتبه‌بندی کیفیت محصولات و خدمات است. محوریت و گستره اصلی این نشان بر روی محصولات و خدماتی است که بر روی سبک زندگی اثرگذاری بالایی دارند. از این رو می‌توان نشان طیب را ترویج‌دهنده الگوهای سبک زندگی اسلامی کیفیت محور قلمداد نمود.

بیشتر بدانید

نظارت همگانی بر کیفیت محصولات برند رضوی

مهم‌ترین برهان برای سنجش کیفیت، رضایت مشتریان و نظر ایشان در مورد محصول یا خدمت است. بهترین ارزیابان، مشتریان هستند. پس باید بهترین راه‌ها را برای دریافت نظرات مشتریان ایجاد نمود. ارزیابی کیفیت در صورتی که نتواند خود را در رضایتمندی مشتری نشان دهند، عملاً بی تأثیر خواهد بود.

بیشتر بدانید

مدرسه کارآفرین

از مهم ترین حوزه هایی که مبحث کارآفرینی در آن مطرح می شود، حوزه ی آموزش کودکان و نوجوانان است که سرمایه های با ارزش کشور هستند و پیشرفت آنها پیشرفت ملی است. مهمترین نهادی که می تواند در ارتقاء روحیه کارآفرینی و آموزش آن به کودکان در آینده موثر واقع شود، مدارس هستند.

بیشتر بدانید

نان طیب

بدون شک نان را می‌‌توان یکی از مواد غذایی متداول هر فرد در وعده‌‌های غذایی روزانه به ویژه در ایران در نظر گرفت. از این رو تولید نان با کیفیت، سالم و استاندارد بسیار حایز اهمیت می‌‌باشد. پس گام اول اصلاح سبک تغذیه، اصلاح نان است.

بیشتر بدانید

کتاب کودک طیب

هر چه ما پيش برويم، احتياج ما به کتاب بيشتر خواهد شد. اينکه کسي تصور کند با پديدآمدن وسائل ارتباط جمعي جديد و نوظهور، کتاب منزوي خواهد شد، خطاست. کتاب روز به روز در جامعه ي بشري اهميت بيشتري پيدا مي کند.

بیشتر بدانید

انیمیشن طیب

کودکان و نوجوانان به دلیل تقلیدپذیری و تلقین‌پذیری بالا و قدرت تعقل و تجزیه و تحلیل پایین، در قبال پیام‌های رسانه بسیار منفعل عمل می‌کنند. در این بین، انیمیشن به عنوان یک رسانه بسیار جذاب و سرگرم‎کننده برای کودکان، نقطه‌ی عطفی برای برنامه‌ریزی روی رفتار و شکل‎دهی زندگی و آینده کودک قلمداد می‎شود.

بیشتر بدانید

سازمان طیب

اگر سازمان و سازمان‌دهی هر مجموعه‌ای درست و مناسب نباشد، آن مجموعه نمی‌تواند به تعالی، اوج رشد و اهداف خود دست یابد. امروزه مدل‌های بسیاری بر مبنای تعالی سازمانی و ارتقاء سطح کیفی ارتباطات و ساختارهای سازمانی بوجود آمده و مورد استفاده قرار می‌گیرند اما مدل‌های بومی اندکی را می‌توان در میان مدل‌‎های توسعه یافته پیدا نمود.

بیشتر بدانید

معماری منازل مسکونی طیب

خانه به عنوان نمونه کوچکی از فرهنگ و تمدن در نظر گرفته می‏شود؛ قدرت و استحکام بنیان خانواده و خانه به معنی استحکام جامعه و شور و اشتیاق در زمینه‏ های فرهنگی و تمدنی آن جامعه خواهد بود.

بیشتر بدانید